Hakkımızda

Karamehmetoğlu A.Ş ‘nin inşaat ve çimento sektöründeki faaliyetlerinin temeli 1949 yılında Sayın Ali Hazar KARAMEHMETOĞLU tarafından atılmıştır. İkinci kuşak çocukları tarafından günümüze kadar sürekli geliştirilerek

kendi sektörlerinde öncü bir konuma gelmiştir.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekipleri ile “Kalite ve Sağlamlığı” her zaman benimseyip sürekli hedeflerini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir.

Faaliyetlerine başarıyla devam eden Karamehmetoğlu A.Ş. müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısıyla güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

Karamehmetoğlu A.Ş. ülkemizde kendisinden sonra gelecek olan nesillere daha iyi maddi varlık ve yaşam standartlarını sağlayarak insanlarımızın yaşam kalitesinin iyileştirilmesi ilkesini benimsemiştir.

Bu amaçla yasal zorunluluklara ve teknik şartnamelere uygun, sadece müşterilerin değil kullanıcılarında memnuniyetini gözeten, yaşam kalitesini arttıran yapılar inşaa etmek, tüm imalat sürecinde çalışanların güvenirliğini, memnuniyetini ve çevreyi de azami derecede gözeterek teknolojik yenilikleri takip etmektedir.

Eğitici yönüyle de çalışanlarının sürekli olarak kendilerini geliştirmesi, şirketimizin kalite politikası olarak benimsenmiştir.

Misyonumuz

Karamehmetoğlu A.Ş. yenilikçi ve sanatsal tasarım anlayışı çerçevesinde müşteri kitlesine fark oluşturan hizmetler sunmayı ve gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam bırakmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Karamehmetoğlu A.Ş. çevresel sorumluluğu göz önünde bulundurarak sektöründeki hızlı değişimi takip edip müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaya yönelik yaklaşımlarıyla, alanında lider konuma gelmek ve bu ayrıcalıklı konumu hayata geçirdiği prestijli projelerle güçlendirmeyi hedefler. Vizyonumuzun temel ilkeleri “Kalite ve Sağlamlık” esasları üzerinde kurulmuştur.